Přístroj Photonic Skin Rejuventation

Přístroj je určený k ošetření pleti obličeje a dekoltu metodou fototerapie. Fototerapie je inovativní a neinvazivní metoda využívající barevného světla, působícího blahodárně na pokožku. Světlo o různé vlnové délce má různou barvu a energii a tato barevná spektra mají různé účinky na pokožku. Přístroj využívá červené, modré a žluté světlo, které umožńují efektivní a bezpečnou fototerapii. Světelná terapie napomáhá pleti získat optimální kondici a vzhled. 

Pravidelné používání přístroje Photonic:

-redukce vrásek

-vyhlazení jemných výrazových linek

-rozjasnění pleti

-zesvětlení pigmentových skvrn

-zmírnění akné

-protizánětlivé účinky

Červené světlo při vlnové délce 622+-5nm má schopnost proniknout do hlubokých vrstev pokožky. Aktivuje fibroplasty, urychluje metabolismus kožních buněk a podporuje obnovu kolegenových vláken. 

Modré světlo při vlnové délce 467+-5nm se vyznačuje antiseptickým účinkem.Mírní zánětlivé procesy akné a reguluje rovnováhu tekutin a mazotok v pokožce. Je vhodné při léčbě lupénky nebo ekzému.

Žluté světlo při vlnové délce 580+-3nm je vhodné pro citlivé typy pleti, šetrně stimuluje lymfatický a nervový systém. Zvyšuje kožní imunitu a snižuje přecitlivělost pleti. Při pravidelném používání oživuje povadlou pleť a napomáhá zesvětlení pigmentových skvrn.  

Kontraindikace: užitelé kardiostimulátoru, těhotné ženy a průběhu menstruace,u akutní alergické dermatitidy, v případě zarudlé pokožky podrážděné nadměrným sluněním, na čerstvé jizvy v obličeji,při výskytu  teleaktinázie, u osob s poruchou jater v důsledku dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce a steroidů.