Přistrojové ošetření pleti

Přístrojové ošetření

Mikrodermabraze

Mikrodermabraze je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit a tím pádem omladit vaši pleť na obličeji i dekoltu. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky a také umí odstraňovat drobnější jizvičky a povrchové nerovnosti pleti. Pracuje na principu mechanického obrušování kůže pomocí speciálních diamantových hlavic. které odstraňují nečistoty z porů a odumřelé kožní buňky.Kombinace  účinků mikrodermabraze a kosmetických přípravků vede postupně k novotvorbě kolageních a elastických vláken a tedy k tolik žadané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům, vrátí tak biologocký čas pokožky zpět a zpomalí její stárnutí.

Radiofrekvence

Současným celosvětovým trendem v kosmetice je využívání radiofrekvenčních vln. Jedná se o nejnovější a nejúčinnější technologii, kterou potvrzují výzkumy v USA. Působí proti stárnutí pleti. Speciální elektrody přenáší vysokofrekvenční vlny do hlubokých vrstev pokožky, což způsobuje zahřátí tkání a vede k obnovení kolagenu, zlepšení kvality pokožky a zpevnění ochablé pokožky obličeje a celého těla. Ošetření radiofrekvenčními vlnami zlepšuje kontury obličeje, redukuje vrásky a má liftingový efekt.

Vakuová masáž

Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje a stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku.

Ozonizér-ionizace pleti

Ošetření se provádí skleněným aplikátorem plněným argonem, který patří k vzácným plynům. V kosmetickém ozonizéru se využívá pro svůj malý elektrický odpor a velice dobře vede elektrický proud. Díky těmto vlastnostem vzniká v uzavřených trubicích, kterými prochází el.proud,vysokofrekvenční elektrický výboj, který následně přemění kyslík na ozón. Ozón má zklidňující, protizánětlivé a desinfekční vlastnosti, zesiluje odolnost kůže. Vyborně působí na hojení povrchových ranek, aknózní pleti a zlepšuje stav kupérózní pleti. Ozónové terapie napomáhá regeneraci, zabraňuje znečištění pórů, předchází tvorbě komedonů. Působením ozónu dochází k intenzivní látkové výměně, zlepšuje se mikrocirkulace, stimuluje elastickou strukturu kůže a vyrázně zlepšuje vstřbávání kosmetických přípravků.

Darsonval-vysokofrekveční proud

Profesionální přístrojové ošetření vysokofrekvenčními proudy – známými v kosmetice jako proudy d´Arsonvala. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém. Během ošetření se uvolňují částečky ozónu – ten dezinfikuje a stimuluje pokožku. Darsonval můžeme také využít v případě mastné nebo špatně prokrvené pleti.

Kontraindikace:

- u osob s kardiostimulátory

- u osob s epilepsií

- u osob se zvýšenou reakcí na elektrické impulsy 

- u akutních a mokvajících dermatóz

- v těhotenství

- ošetření se neprovádí v okolí očí a u mateřských znamének